Hunter Kontrol Cihazları

Bahçenizin şekline,büyüklüğüne ve peyzaj projenize uygun tüm kontrol üniteleri modellerini burada mutlaka bulacaksınız.İster timer,ister zamanlayıcı isterse de kontrol cihazı…Ne derseniz farketmez.Hunter kontrol cihazları ile peyzaj sulama sisteminizi istediğiniz saatte,istediğiniz sürede sorunsuzca çalıştıracaktır.Peyzaj sulama sektöründe dünyada en çok tercih edilen Hunter ürünleri ile mükemmel peyzaj sulama sisteminizi tesis edebileceksiniz.

Hunter XC Serisi Kontrol Cihazları

XC_ASIL

Sağlam, güvenilir, birden fazla istasyonlu, çok fonksiyonlu pille çalışan program ve kontrol sistemi.XC büyük bir kontrol ünitesi istemeyip sulama işlerine kolaylıkla yaptırabilecekleri bir kontrolör arayanlar için, 2,4,6 istasyon mekan içi ve 4,6 istasyon mekan dışı modellere sahiptir.Uygun fiyat,kolay montaj ve uzun ömürlülük Hunter XC Serisi kontrol cihazlarını peyzaj sulama sistemlerinde vazgeçilmez kılmaktadır.Aynı zamanda kolay peyzaj sulama proglaması açısından kullanıcıları,servise yada satıcıya bağlı kalmaktan kurtarmaktadır.

 

Hunter Pro-C Serisi Kontrol Cihazları

PRO-C_YAN_1PRO-C_YAN_2

Artırılabilir modül sistemiyle 3 istasyondan 15 istasyona kadar gerekebilecek ihtiyaca her an yanıt verebilecek şekilde üretimiştir.Peyzaj sulama sistemlerinde hem profesyonel,hem de ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tek Bir Merkezden Network Ağı İle Peyzaj Sulama

YEK_MERKEZ_YAN_1TEK_MERKEZ_YAN_2TEK_MERKEZ_YAN_3TEK_MERKEZ_YAN_4

Geniş alanlarda tesis edilen tam otomatik peyzaj sulama sistemlerinin kontrolünü elinde tutmak isteyenler için hazırlanmış bir sistemdir.

 

Hunter SVC Pilli Kontrol Cihazı

SVC_ASIL

Elektrik bağlantısına ihtiyaç olmadan çalışan tek ve dört istasyonlu kontrol ünitesi.

SVC-100:Akıllı vana üstü kontrol cihazı solenoid ile birlikte (herhangi bir Hunter vanasına monte edebilirsiniz).

SVC-400 :4 istasyonlu kontrol cihazı (solenoidler hariç)

Sinyal kablosu,Pano,Elektrik ve benzeri bağlantilarla uğraşmak istemeyen yada elektrik sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz için ideal bir kontrol cihazıdır.Suyun içinde kalsa bilse sistem programlanan saatlerde peyzaj sulamayı gerçekleştirmektedir.9 V Alkalin pil ile çalışmaktadır.Pil genellikle 12 ay dayanmaktadır.Pil ömrü bittiğinde yeni pil takılmalıdır.Kaliteli piller tercih edilmelidir.

Kablosuz Kontrol Sistemi

KABLOSUZ_YAN

 

Hunter SRC Plus Kontrol Cihazı

SRC_PLUS_ASIL

 

 

Hunter ICC Metal Endüstriyel Kontrol Üniteleri

 

Hunter ACC Geniş Alanlar İçin Kontrol Ünitesi

ACC_YAN_1ACC_YAN_2

 

Hunter ACC Geniş Alanlar İçin Dacoder Kontrol Ünitesi

ACC_DEKODER_YAN_1ACC_DEKODER_YAN_2

99 istasyona kadar kontrol imkanı sağlayan,geniş alanlar için tasarlanmış çift kablo dekoder sistemleriyle çok yönlü bir peyzaj sulama kontrol sistemidir.

 

Hunter IMMS-2.0 Kontrol Ünitesi

IMMS_2.0_YAN_1IMMS_2.0_YAN_2IMMS_2.0_YAN_3

Büyük alanların peyzaj sulama sistemini tek bir merkezden ekonomik maliyetlerle yönetebilen sulama yönetim ağı hizmetinizdedir.

 

Genesis Field Kontrol Ünitesi

GENESS_FELD_YAN_1GENESS_FELD_YAN_2

 

Genesis Viking Kontrol Ünitesi

GENESS_VKNG_YAN_1GENESS_VKNG_YAN_2

 

Genesis Central Kontrol Ünitesi

GENESS_CENTRAL_YAN_1GENESS_CENTRAL_YAN_2

 

Genesis Data Retrieval Sensör Okuma Aygıtı