Hunter Spray Pop Up

Bahçenizin şekline,büyüklüğüne ve peyzaj projenize uygun tüm spray pop up modelleri burada mutlaka bulacaksınız.Peyzaj sulama sektöründe dünyada en çok tercih edilen Hunter ürünleri ile mükemmel peyzaj sulama sisteminizi tesis edebileceksiniz.Dar ve şekilsiz alanlarda optimum peyzaj sulama Hunter PS serisi sprey pop up’lar tarafından rahatlıkla karşılanmaktadır.

Hunter PS Serisi Spray Pop up

ps1

Debi: 0.05-1.20 m3/h,Yarıçap: 3.0-5.8 m,Çalışma Basıncı: 1.4-2.8 atü.Dar,informal,düzgün olmayan alanlarda ve eğimli arazilerde peyzaj sulama projelerinde mutlaka kullanılmalıdır.Çok hızlı açı ayarı ve özel filtresi sayesinde çok uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Hunter SRS Serisi Sprey Pop Up

 

Dayanıklı,kullanışlı,bütün nozullarına ayarlanabilir özelliğe sahip ve tüm çalışmalarda çok yönlü sprey.Hunter SRS içten dişli nozullarıyla tüm uygulayıcılar için kullanım açısından kolaylık sağlayacak

şekilde dizayn edilmiştir.Değiştirilebilir nozul sistemiyle ihtiyacınız olan tüm sprey nozulları üzerine takabilirsiniz.Dayanıklı bir gövde kapağı ile dış etkilere dayanımı yüksek olan SRS özel contasıyla da

basınç değişimlerinde sistemi korur.

 

Hunter Pro Sprey Serisi Rotor Pop Up

 

prospray2

Hunter’ın profesyoneller için en yeni spreyi.Uzun yıllar kullanım için Hunter Pro Sprey;performansının sürekli en üst seviyede tutulması düşünülerek imal edilmiştir.Hunter spreyleri daha önce görülmemiş ağır görev,ABS konstrüksiyon,ekstra kalın gövde ve kapaktan oluşmaktadır.Gövdenin dışındaki tırnaklar,montaj,ayar ve servisi kolaylaştırmaktadır.Ayrıca yeni contası sayesinde pislikten etkilenmemektedir. Hunter Pro Sprey konusunun en gelişmiş spreyidir.Profesyoneller için üretilmiştir.

 

Hunter I Serisi Spray Pop Up

I_SPREY_YAN_1I_SPREY_YAN_2

 

Yoğunluğun fazla olduğu peyzaj alanlarında yüksek dayanıklılık,modern teknolojisi ile göze batmaktadır.Peyzaj sulama sistemlerindeki genel sıkıntı olan pislik tıkanmasını engellemek için çekmeli sızdırmaz kapağı kullanılmıştır.Daynıklı ve kuvvetli çekvalfi ile su kaybı minimuma inmektedir.

Hunter Ayarlanabilir Açılı Nozullar

AYARLANABLR_AILI_NOZULLAR_YAN

Peyzaj sulama sistemlerinde kullanılan sprey pop uplarda uygulamacı ve müşteriyi en çok memnun eden faktör,sulama başlıklarının alandaki mevcut duruma göre ayarlanabilir olmasıdır.

 

Hunter Pro Spray Ayarlanabilir Açılı Nozullar

Pro sprey serisi pop uplar için geliştirilmiş ayarlanabilir açılı nozullardır.

Şerit Şekil Nozullar

ERT_EKL_NOZUL_YAN

Peyzaj sulama sistemi kurulacak alanlarda bazı an gelirken tıkanır kalırız.En kısa atma yarıçapına sahip pop uplar bile istenmeyen bölgeleri sulamak zorunda kalır.Eni dar,boyu uzun alanlarda artık rahatça kullanabileceğiniz başlıklar geldi.

Serpinti Nozulları

ERT_EKL_NOZUL_YAN

Su miktarının az olduğu ve toprağın suyu emebilmesi için serpintili sulamaya ihtiyaç duyulan peyzaj sulama projelerinde mutlaka kullanılmalıdır.

 

Mikro Püskürtme Nozulları

MKRO_PSKRTME_YAN

 

Kısa Atma Yarı Çaplı Nozullar

KISA_APLI_YAN